Hakkımızda

 Afacar Yazılım ve Teknoloji Çözümleri odağı Mobil Sağlık ve IoT çözümleri olan bir startup olarak ODTÜ Teknokent bünyesinde faaliyete başlamıştır. Halihazırda devam eden TÜBİTAK BiGG destekli Yaşlılar için Akıllı Ajanda Projesi üzerinde çalışmaktayız. Bunun yanı sıra React, React Native, Firebase, Nodejs, Python/Django gibi altyapı ve teknolojileri kullanarak Web/Android/IOS native uygulamalar geliştirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca WordPress ile kurumsal/kişisel web sayfaları tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Endüstri 4.0 doğrultusunda, IoT (internet of things) uygulamaları ve çözümleriyle ilgili sektörlere proje analizi, danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Firmamız bünyesinde etlik piliç üretim çiftlerinde hayvan refahının iyileştirilmesi için geliştirmiş olduğumuz “Piliç Dağılım Analizi ve Anomali Tespiti” yenilikçi ürünümüzle ilgili alanda da faaliyetine devam etmektedir.

Son teknoloji trendleriyle uyumlu ürün ve proje çalışmalarıyla müşterilerine yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyen Afacar Yazılım ve Teknoloji Çözümleri; müşterilerinin güvenilir, değerli ve yenilikçi çözüm ortağı olabilmek için çabalarını sürdürmektedir.